Koncert inaugurujący pierwszy Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind. We wrocławskiej Hali Stulecia wystąpią: Natalia Szroeder, Krzysztof Zalewski, Mela Koteluk, Zakopower, Piotr Rogucki, Natalia Przybysz oraz WaluśKraksaKryzys. To niezwykłe muzyczne wydarzenie będzie okazją do refleksji nad tym, jak wielką wartość ma w naszym życiu szczera rozmowa, obecność drugiego i troska o zdrowie psychiczne.